لوله بازکنی در کرج

یکی از مهم‌ترین خدمات لوله بازکنی در کرج فرستادن کادری با تجربه و کمتر از نیم ساعته به سراسر کرج و حومه است. بیشترین دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه یا لوله فاضلاب لباسشویی این بوده که روغن و غذای ته مانده ظرف‌ها و پرز لباس که داخل لوله شده در درون لوله فاضلاب ته ‌نشین می‌شود و با گذشت زمان روی هم جمع خواهد شد و لوله شروع به بستن رسوب کرده و مسیر لوله باریک خواهد شد و موجب گرفته شدن مسیر می‌شود.

لوله بازکنی در کرج

کلیه مناطق و محله های کرج تحت پوشش استاد کار کرج می باشد

لوله بازکنی گوهر دشت

لوله بازکنی عظیمیه ، مهر شهر

لوله بازکنی گلشهر، حصارک

لوله بازکنی نظر آباد

لوله بازکنی دهقان ویلای دوم ، درختی

لوله بازکنی شهرک بعثت ، مهر ویلا

لوله بازکنی واریان ،باغستان

لوله بازکنی دهقان ویلای اول، خیابان فروقی

لوله بازکنی آزادگان ، طالقانی شمالی

لوله بازکنی چهار راه طالقانی

لوله بازکنی هفت تیر

لوله بازکنی شهرک اوج

لوله بازکنی دولت آباد

لوله بازکنی بلوار ارم مهرشهر

لوله بازکنی میدان کرج

لوله بازکنی مصباح

لوله بازکنی فردیس

لوله بازکنی کیانمهر

لوله بازکنی کردان

لوله بازکنی سهیلیه

لوله بازکنی صنعتی در کرج

باز نمودن لوله‌های صنعتی معمولاً در کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی و صنعتی بزرگ برای جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی از لوله‌هایی با قطر زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی به دلیل داشتن لجن و املاح غوطه‌ور زیادی که عموماً در فاضلاب‌های صنعتی با آن روبه‌رو هستیم این لوله‌ها هم دچار گرفتگی خواهند شد و برای باز کردن چنین لوله‌هایی باید دستگاه‌ها و پمپ‌های ویژه‌ی این کار مورد استفاده قرار بگیرد. از متخصصین فنی کارخانه‌ها تقاضا می‌شود در صورت نداشتن تخصص و آگاهی در این حیطه هرگز اقدام به انجام راه‌های غیر اصولی برای بازکردن لوله نکنند چون این کارها به جزء اینکه می‌توانند به لوله‌ها صدمه بزنند، خطرهای جانی هم برای مجری آن خواهد داشت. پیشنهاد شده در چنین شرایطی با یک لوله بازکن با تجربه تماس بگیرید. لوله بازکنی کرج آماده باز نمودن تمام گرفتگی‌های لوله‌های صنعتی در تمام کشور می‌باشد.

لوله بازکنی صنعتی در کرج

فنر زنی لوله در کرج با دستگاه‌های مدرن

فنر زنی لوله یکی از متداول‌ترین راه‌های لوله بازکنی در کرج است که با به کار بردن انواع دستگاه‌های خودکار و نیمه خودکار، ارابه‌ای و کیفی، سه پایه‌ای و گیربکسی برای مواقع گوناگون محیط استفاده می‌شود. البته فنر زنی لوله تنها راه لوله بازکنی نبوده و با به کار بردن روش‌های تراکم هوا و واترجت هم برای موقعیت‌هایی که لازم بوده کاملا مقدور می‌باشد و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای هر یک از موارد بالا در نظر گرفته می‌شود. دقت داشته باشید که فنر زنی لوله یک کار خیلی تخصصی بوده و همانطور که آگاهی دارید با توجه به تعرفه‌های ارزانی که برای این کار عرضه می‌شود، حتما فنر زنی لوله را به یک متخصص و فرد ماهر واگذار نمایید تا از خطرهای احتمالی آن پیشگیری شود. یک دریل قوی در دستگاه‌های فنر نصب می‌شود به همراه یک مخزن که بزرگی آن با توجه به طول لوله انتخاب خواهد شد. فنر در درون لوله با انرژی وارده از سمت دریل به حرکت در می‌آید و مولفه‌های مسدود کننده راه را نابود می‌کند.

فنر زنی لوله در کرج با دستگاه‌های مدرن

فواید استفاده از دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی برای باز کردن انواع لوله‌های فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با دارا بودن شکلی ایده‌آل کار را برای باز کردن لوله‌ها راحت می‌کند و به طور کل از موتور و فنر ساخته شده است. موتور قدرت مورد نیاز را برای طی کردن مسیر لوله تامین کرده و فنر با قدرتی که از موتور گرفته موجب خواهد شد لوله مسیر را با قدرت بالا طی نماید و جاهایی که دچار گرفتگی لوله بوده را به خوبی باز می‌نماید. از دیگر فواید این دستگاه می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • جابه‌جایی راحت و آسان به محل کار جهت انجام لوله بازکنی کرج
 • به کار بردن برق شهری برای کارکردن جهت لوله بازکنی کرج
 • باز نمودن انواع لوله‌های سخت برای لوله بازکنی کرج
 • فنرهای گوناگون در انواع اندازه برای باز کردن چاه فاضلاب
 • فنر طولانی برای لوله‌های بلند جهت لوله بازکنی کرج
 • جمع کننده‌ی فنر برای پیشگیری از خطر لوله بازکن کرج
 • سرعت عمل در رفع کردن انواع گرفتگی و چاه بازکن کرج
 • قابل استفاده در کمپانی‌های لوله بازکنی

علت‌های گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی

گرفتگی لوله فاضلاب و احتیاج به لوله بازکنی به علت‌های زیادی بستگی خواهد داشت. عدم رعایت مسائل بهداشتی در ارتباط با لوله‌های فاضلاب، ریخته شدن باقی‌مانده مواد غذایی، ریختن مو، دستمال کاغذی و غیره موجب گرفتگی‌های گوناگون در لوله شده و احتیاج به لوله بازکنی احساس خواهد شد. گرفتگی لوله‌ها امکان دارد برای انواع لوله‌ها رخ دهد که باید به واسطه‌ی متخصص لوله بازکنی یعنی لوله بازکن یا کسی که به حد کافی با حرفه‌ی لوله بازکنی آشنایی داشته باشد و با بهترین شیوه‌ها(دستگاه لوله بازکنی) این کار را انجام دهد.

اگر گرفتگی لوله های فاضلاب برطرف نشود علاوه بر مشکلات دیگر باعث ایجاد بوی بد فاضلاب در محل سکونت یا محل کار میشود و هر چه زودتر برای رفع مشکل باید اقدام نمود.

علت‌های گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی

چه زمان نیاز است با لوله بازکنی تماس بگیریم

زمانی با لوله بازکنی در کرج تماس گرفته که با مشکل‌هایی مانند گرفتگی سینک ظرفشویی، بالا آمدن چاه فاضلاب و چنین موردهایی روبه‌رو باشید. امکان دارد به جای مراجعه به متخصصین اتحادیه لوله بازکنی یا استفاده از شماره افراد لوله بازکنی، بخواهید با پودرها و اسیدهای لوله بازکنی مشکلتان را برطرف نمایید. پیشنهاد می‌شود به علت امکان رخ دادن خطر و آسیب این راه‌ها، از خدمات تخصصی لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی کمک بگیرید. گرفتگی لوله‌ها، باعث انتشار آلودگی به محل زندگی و کار شما خواهد شد. خدمات لوله بازکنی در کرج به شما کمک کرده تا در هر نقطه از کرج که هستید عالی‌ترین متخصص‌های لوله بازکنی را پیدا نمایید و با خیال آسوده از عدم ترکیدگی لوله‌های پلیکا کار خود را به ما واگذار کنید.

تماس با لوله بازکنی

⇐⇐⇐⇐ برای آشنایی با علائم پر شدن چاه فاضلاب کلیک کنید

لوله بازکنی با راهکارهای خانگی

راه‌های خانگی هم نوعی شیوه برای خلاص شدن از مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌باشد که شاید برای بعضی‌ها که به هر علت علاقه‌ای نداشته باشند شخصی وارد خانه‌ی آن‌ها شود، ایده‌آل باشد. روش‌های خانگی لوله بازکنی در کرج گاهی اثرگذار بوده ولی خودتان هم احتمالاً بدانید که این اثرگذاری به اندازه و عمق گرفتگی لوله فاضلاب بستگی دارد. ولی به هر حال چند مورد از راهکارهای خانگی لوله بازکنی در کرج را شرح می‌دهیم که اگر تمایل داشتید، اول این شیوه‌ها را امتحان کرده و در صورتی که نتیجه‌ی خوبی بدست نیامد، با خدمات لوله باز کنی تماس بگیرید.

لوله بازکنی با راهکارهای خانگی

⇐⇐⇐⇐ برای آشنایی با رفع گرفتگی گچ،سیمان در لوله فاضلاب کلیک کنید

محلول لوله بازکنی خانگی

باز کردن لوله فاضلاب با اسید به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم و بهتر می‌باشد اگر هم تمایل دارید با یک محلول، مشکل خود را برطرف کنید، سراغ محلول‌های خانگی رفته که درست کردن آن‌ها خیلی ساده می‌باشد.

محلول لوله بازکنی خانگی

ترکیب نمک با سرکه

مخلوط کردن نمک و سرکه می‌تواند برای لوله بازکنی، اسید خیلی مناسب و کم ریسکی باشد که اندازه مورد احتیاج آن هم کمتر از نصف لیوان آب می‌باشد. وقتی که سرکه و نمک را با هم ترکیب کردید، حتما ماسک و عینک داشته باشید و به محض مخلوط کردن، آن ها را به درون لوله بریزید. بعد از آن احتیاج به ریختن آب نخواهد بود و بهتر می‌باشد تا ساعاتی از لوله فاضلاب استفاده نکنید.

ترکیب نمک با سرکه

⇐⇐⇐⇐ خواندن این مقاله را بوی بد دستشویی هنگام بارندگی از دست ندهید

جوشانده مایع ظرفشویی یا دستشویی

تقریباً نصف لیوان مایع طرفشویی یا دستشویی را به درون یک پلاستیک ریخته و آن را در داخل یک ظرف آب قرار دهید. ظرف آب را جوشانده و اجازه دهید تا محلول شوینده، مقداری رقیق‌تر شده و بعد آن را به درون لوله فاضلاب بریزید تا این کار موجب برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب شود. بعد از ریخته شدن مایع ظرفشویی یا دستشویی جهت لوله بازکنی، سریع ظرف آب جوش را هم به درون لوله بریزید.

جوشانده مایع ظرفشویی یا دستشویی

ترکیب نمک و جوش شیرین

یک لیوان پر نمک و جوش شیرین را به اندازه‌ی مساوی با هم مخلوط کرده و به درون لوله فاضلاب ریخته بعد آب جوش را بریزید که قدرت لوله بازکنی این ترکیب بیشتر شود.

ترکیب نمک و جوش شیرین

به کار بردن از تلمبه برای باز کردن گرفتگی لوله

کارایی تلمبه لوله باز کنی مثل دستگاه‌های لوله بازکنی تراکم هوا می‌باشد که به یکباره با داخل کردن فشار زیاد هوا به درون لوله و بیرون کردن آن، موجب خواهد شد که مولفه‌های گرفتگی به حرکت درآمده و لوله فاضلاب بعد از انجام چند باره این کار، جریانی سالم‌تر خواهد داشت.

به کار بردن از تلمبه لوله بازکنی در کرج

با چوب لباسی سیفون را تمیز نمایید

به کار بردن چوب لباسی یکی دیگر از راهکارهای خانگی لوله بازکنی در کرج است که اگر جنس آن انعطاف‌پذیر باشد، می‌توان آن را به شکل یک میله صاف با نوک خمیده درآورده که با استفاده از آن خمیدگی، می‌توانید اگر مویی درون سیفون باشد، آن را خارج نمایید.

⇐⇐⇐⇐ برای آشنایی با چاه سپتیک و انواع آن خواندن این مقاله توصیه میشود

روش کار با دستگاه

به کار بردن فنر برای باز نمودن گرفتگی‌های شدید لوله‌ی دستشویی می‌باشد. فنر لوله بازکن از موتور و فنر ساخته شده است. موتور آن ابزاری به شکل دریل بوده که فنر به سر آن وصل شده است. فنر لوله بازکنی کرج در حقیقت یک فنر سر مته دار متناسب با لوله بوده که انعطاف لازم جهت حرکت داخل خمیدگی لوله را خواهد داشت. روش کار این دستگاه به این صورت بوده که فنر را به سر دریل یا موتور ویژه متصل و سر فنر را داخل لوله فرو می‌کنند. بعد از آن موتور را روشن کرده تا فنر شروع به چرخیدن نماید. وقتی که موتور روشن شد و فنر به چرخش در آمد، به آرامی فنر را به داخل لوله فشار می‌دهند. این کار را تکرار می‌کنند تا فنر به میزان بیشتری داخل لوله وارد شود و به بخش گرفتگی لوله برسد. هنگامی که نوک فنر به گرفتگی لوله رسید باعث حرکت خاک و مواد جامد سخت درون لوله خواهد شد و آن‌ها را به طرف چاه هدایت می‌کند.

روش کار با دستگاه لوله بازکنی

رفع گرفتگی هر نوع لوله

گرفتگی لوله‌های فاضلاب احتمال دارد در هر ساختمانی ایجاد شود و در هر بخش از سیستم لوله کشی امکان دارد رخ دهد. در ابتدا اکثر اشخاص تلاش می‌کنند که با به کار بردن انواع اسید و تجهیزات خانگی این مشکل را رفع نمایند، ولی پیشنهاد ما به شما این بوده که در صورت دیدن چنین موردهایی هر چه زودتر با یک کمپانی خدمات فنی لوله بازکنی تماس بگیرید. اگر یک جسم خارجی در لوله گیر کرده باشد، یقیناً جهت برطرف کردن این گرفتگی باید دستگاه تراکم هوا را به کار برد.

از چه کسی برای این خدمات مشاوره و کمک بگیریم

توصیه‌ی ویژه ما به شما این بوده که حتما از افرادی جهت نقشه کشی و پیاده سازی لوله کشی ساختمان مشورت بخواهید که با داشتن مهارت زیاد قادر باشند بهترین لوله کشی و آبرسانی را برای خانه‌ها و ساختمان شما برنامه ریزی نمایند.

از چه کسی برای خدمات لوله بازکنی مشاوره و کمک بگیریم

نحوه لوله بازکنی در کرج

 • باز نمودن لوله‌های فاضلاب سینک ظرفشویی به واسطه‌ی پمپ هوا
 • به کار بردن دستگاه پیشرفته تراکم هوا جهت باز نمودن لوله توالت فرنگی و فاضلاب
 • مهم‌ترین شیوه‌، به کار بردن فنر لوله بازکنی برای باز کردن انواع لوله‌های فاضلاب
 • به کار بردن آب جوش جهت باز نمودن برخی از لوله‌های لوله بازکنی در کرج
 • به کار بردن لوله بازکن‌های شیمیایی برای باز کردن که بازدهی کمتری دارد
 • به کار بردن مایع چاه بازکنی که استفاده‌ی کمتری دارد
 • به کار بردن پودر چاه بازکنی جهت لوله بازکنی کرج
 • باز نمودن اتصلات لوله و باز کردن لوله که قیمت بالاتری دارد

لوله بازکنی با ژنراتور بهتر است یا دریل؟

فرق بزرگ دریل و ژنراتور، در چگونگی کارکرد آن‌ها با فنر و شکل تسلط آن‌ها بر فنر می‌باشد. دریل باید به بخش انتهایی فنر وصل شود اما ژنراتور را می‌توان به بخش‌های میانی فنر هم وصل نمود. ژنراتور با احاطه‌ی کامل بر روی فنر، می‌تواند دقیقا در بخش حفره‌ای که قرار بوده فنر وارد آن شود، جا بگیرد. به این صورت نتیجه و کارایی لوله باز کنی در کرج با ژنراتور در مقایسه با دریل خیلی بهتر می باشد. نکته دیگری که در خصوص فرق این دو و برتری ژنراتور وجود داشته، تنظیم دور ژنراتور بوده که با سرعت زیاد ولی شکل حرکت دقیق‌تر با توجه به نوع لوله کار خواهد کرد.

لوله بازکنی در کرج با ژنراتور بهتر است یا دریل

لوله‌ بازکنی با پمپ هوا

لوله بازکنی در کرج با پمپ هوا را زمانی انجام خواهند داد که دیگر هیچ راه حلی جز این مورد وجود نداشته باشد. اولین علت این بوده که پمپ‌های تراکم هوا که با داخل کردن یکباره‌ حجم زیادی از آب موجب برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب خواهند شد، احتمال ترکیدگی و شکستن لوله فاضلاب را خیلی بالا خواهند برد. دومین علت این بوده که اگر پیش از انجام لوله بازکنی، یک سوراخ کوچک در سطح لوله هم پیدا نشود، تراکم هوا موجب شده، از همان سوراخ همه‌ی ضایعات لوله بیرون بزند و این فاجعه بارها در هنگام استفاده از روش تراکم هوا رخ داده است. هزینه‌ی لوله بازکنی با پمپ هوا هم بالاتر از لوله‌بازکنی با فنر بوده و به همین علت دیگر اصلا این متد را به کار نمی‌برند مگر در صورتی که لوله کشی ساختمان به قدری اشتباه و غیراصولی باشد که وقتی فنر را داخل لوله می‌کنند، مسیر اشتباهی را طی نماید و گمراه شود. در آن صورت فنر نمی‌تواند گزینه‌ای برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب باشد و ناچار بوده پمپ هوا را مورد استفاده قرار دهند.

لوله‌ بازکنی با پمپ هوا

لوله بازکنی دستشویی چقدر طول می‌کشد؟

تخمین زمان یک سرویس کامل لوله جهت برطرف کردن گرفتگی، با توجه به نوع لوله، مقدار گرفتگی، عمر ساختمان و طول لوله انجام می‌گیرد. به جزء این موارد در صورتی که ساختمان احتیاج به شکاف یا حفاری داشته باشد، امکان دارد عملیات کار لوله بازکنی دستشویی را طولانی نماید. ولی در حالت پیشفرض و عادی، ربع ساعت نهایتاً یک ساعت زمانی بوده که لوله بازکنی دستشویی انجام خواهد گرفت.

لوله بازکنی دستشویی

⇐⇐⇐⇐ برای آشنایی با نحوه نصب توالت فرنگی کلیک کنید

لوله بازکنی در همه مناطق کرج

به علت رقابت خیلی زیاد در این حیطه با وجود کمپانی‌های خدماتی بسیار، شرکتی پیشتاز و موفق‌تر بوده که همه‌ی مولفه‌های مهم جهت جلب رضایت مشتریان را داشته باشد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها حضور به موقع در محل خواهد بود. شرکت‌های لوله بازکنی در همه‌ی مناطق کرج با داشتن تکنسین‌های ماهر و متخصص توانسته‌اند این موضوع را حل کنند. به این ترتیب بلافاصله بعد از تماس مشتریان، نزدیکترین سرویس‌کار به مکان مد نظر فرستاده می‌شود.

لوله بازکنی در همه مناطق کرج

قیمت لوله بازکنی در کرج

شاید به دلیل متغیر بودن دستمزد و گاهی کلاهبرداری‌ برخی اشخاص، قیمت لوله بازکنی در کرج، یکی از مهم‌ترین نگرانی برای مشتریان باشد، در زیر فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی در کرج را نام می‌بریم:

 • احتیاج یا عدم احتیاج به حفاری در محل گرفتگی لوله
 • شدت گرفتگی لوله و میزان زمان و کار لازم برای لوله بازکنی
 • طول لوله‌های فاضلاب برای فنر زنی در لوله بازکنی
لوله بازکنی استاد کار کرج با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد.

قیمت لوله بازکنی در کرج

سوالات متداول

آیا خدمات لوله بازکنی در همه مناطق کرج انجام میشود؟

بله خدمات لوله بازکنی استاد کاردر تمام مناطق کرج ارائه میشود.

آیا استفاده از فنر برقی باعث کثیف کاری وعدم رعایت بهداشت میشود؟

خیر همه تکنسین های استاد کار با رعایت کامل بهداشت کار خود را انجام می دهند

اعزام لوله بازکن چقدر زمان میبرد ؟

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر می رسند.

آیا خدمات استاد کار تضمینی می باشد؟

بله تمام خدمات استاد کار کاملا تضمینی می باشد

2 پاسخ
 1. حسینی
  حسینی گفته:

  سلام ممنون از مطالب خوبی که گذاشتید سوالی داشتم آیا مهر شهر کرج هم میتونید لوله بازکن بفرستید؟

  پاسخ
  • modir
   modir گفته:

   سلام ممنون از لطف شما بزرگوار
   بله تمام مناطق کرج تحت پوشش شرکت استاد کار می باشد کارشناسان فنی ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر میشوند

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

4.6/5 - (25 امتیاز)

Call Now Button